Besøksadresse:

Spongaveien 4

 

Ansatte og kontaktinformasjon:

Stilling Navn E-post Telefon
Sjefsfysioterapeut Anne Grundnes Steien anne.grundnes.steien@bardu.kommune.no 94847217

Kommunefysioterapeut

Beate Nordmo Risto
Vikar til august 2018 Maja Olaussen

beate.nordmo@bardu.kommune.no
maja.olaussen@bardu.kommune.no

 

90964615
Privat fysioterapeut Torun Bones Sandvik torun.sandvik@bardu.kommune.no 95169281
Ergoterapeut Gurine Haaksvold gurine.haaksvold@bardu.kommune.no

98687428

Hjelpemiddelkonsulent Johnny Jensen johnny.jensen@bardu.kommune.no 95886099
Folkehelsekoordinator og Friskliv  Jeanette Jørgensen

jeanette.jorgensen@bardu.kommune.no

frisklivssentralen@bardu.kommune.no

47462859

Hvis du ønsker mer informasjon om de ulike tjenstene avdelingen gir, er det bare å ta kontakt eller trykke deg inn på den tjensten du ønsker i kolonnen til høyre.